Юридичне застереження 

Магазин "Все для меблів" вживає заходів, щоб інформація на її електронній сторінці була достовірною. Проте ми не беремо на себе відповідальність та не гарантуємо, що надана інформація та дані є точними, об`єктивними та оновленими. Це також поширюється на всі електронні сторінки, на які користувачі можуть потрапити через посилання з нашої електронної сторінки.


Так само, магазин "Все для меблів" не приймає відповідальність за зміст електронних сторінок, на які Ви можете потрапити через посилання розміщені на цій електронній сторінці. Магазин "Все для меблів" залишає за собою право змінювати, додавати та видаляти інформацію чи дані без попереднього повідомлення.

Інформація та дані на нашій електронній сторінці надають користувачам лише огляд нашої компанії, не гарантуючи, що користувач може бути повністю переконаним у точності та оновленості інформації.

Магазин "Все для меблів" не бере на себе відповідальність за будь-яку шкоду, якої може завдати інформація та дані на цій електронній сторінці. Між магазином "Все для меблів" та користувачем, а також будь-якими третіми особами не існує жодних прав та зобов'язань.

Зміст електронної сторінки магазину "Все для меблів" захищено Законом про авторське право. Дублювання інформації та даних, і безпосередньо використання тексту, частин тексту та/або графічних матеріалів має бути попередньо узгоджено з магазином "Все для меблів".

Будь-яка інформація або дані, включаючи використання або посилання на електронну сторінку магазину "Все для меблів", як і будь-які інші дії, помилки, або дозволи надані стосовно електронної сторінки магазину "Все для меблів" регулюються виключно чинним законодавством України.